Hledáte opravdu zasvěcenou radu jakou barvu použit na stěnu, čím nalakovat dřevo nebo co použít na podklad fasádní barvy?

Poradíme vám v tónovacím a barvícím centru Král barev pro Kladno a okolí

Do 6 minut Vám namícháme barvy, provedeme Vás ukázkovou demo stěnou, kde Vám ukážeme jak bude barva opravdu vypadat po aplikaci a to nejenom ze vzorníku, ale hlavně z praxe kterou máme.

Prodejna laků a fasád s názvem Král barev na adrese Florinská 238, Kladno
Prodejna Král barev v Kladně na adrese Floriánská 238 Kladno

Součástí služeb je tónování barev a omítek na míchacích zařízeních, kde si můžete vybrat ze široké palety více jak 20 000 odstínů.

Profesionálně vyškolený personál Vám pomůže s výběrem těch nejvhodnějších materiálů pro krásný dům i byt a navrhne designové řešení.

V naší prodejně naleznete „showroom“ s ukázkami designu pro Váš dům či byt. Našim cílem je plně pokrýt potřeby jak DIY – hobby, tak i profesionálních zákazníků.

Zákazníkům nabízíme kompletní řešení od návrhu až po realizaci. Nabízený sortiment neustále rozšiřujeme a inovujeme.

U míchaných odstínů garantujeme dlouholetou stálobarevnost, a to díky vysoce kvalitním kolorantům v míchacích zařízeních.

Profesionální barevná řešení na adrese STARÁ 238, KLADNO

Míchací a tónovací centrum Král barev

Král barev Vám barvy namíchá, protože je tónovacím centrem pro Kladno a okolí...

Co jste o nás napsali

Jan NovákJan Novák
09:29 20 Jan 24
Tomáš MytychTomáš Mytych
18:39 05 Nov 23
Naprosto spolehlivý profesionál ve svém oboru který vážně dobře ví co dělá. Jestli má někdo pocit, že tady stojí zboží nějak moc oproti konkurenci, tak ať si vyzkouší tyhle kvalitní barvy a fasády na vlastní kůži a sám uvidí, že vyjdou ve finále výhodněji než ty polské výhodné barvy z baumaxu apod. Není barva jako barva a já už dlouho nikde jinde nakupuji, protože vím kde platím za kvalitu a poradenství. Tenhle pan Neumann není jenom bezduchá ryba co prodává prostě věci které se přivezou na sklad ale prodává zásadně věci se kterými sám dělá na realizacích a pod které se může beze studu podepsat. Tady se prostě nespálíte. Nazdar...
Maxmilián VzornýMaxmilián Vzorný
06:06 03 Oct 23
Klara PavlovaKlara Pavlova
15:51 12 Apr 23
Pan majitel se mě velkolepě ujal, provedl, předvedl, vyslechl, poradil a namíchal. Svojí práci dělá upřímně a srdcem, rozhodně a ráda u něj nakoupím znova.
Petr OutrataPetr Outrata
08:53 24 May 22
Zde vám skutečně dobře poradí. Stojí to zajít.
Zuzana StupkováZuzana Stupková
21:46 19 Jan 22
Velmi příjemný pán. Vůbec takovým věcem nerozumím a bylo mi vše vysvětleno a doporučeno. Jsem velmi spokojená. Určitě ráda doporučím a nakoupím tady znovu.
Veronika MildorfováVeronika Mildorfová
14:31 20 Aug 21
Jana HerinkováJana Herinková
16:16 27 Jun 21
Už dlouho jsem nebyla, tak spokojená s obsluhou jako právě zde.Příjemná obsluha s odbornými znalosti a s úsměvem na rtu.Všem doporučuji.Děkuji, budu se těšit na další nákup.
Matěj PoštaMatěj Pošta
07:48 06 Jun 20
Obsluha vždy profesionálně poradí. K jednotlivým barvám mají i fotky, jak vypadá na velké ploše.
Eva AdáškováEva Adášková
13:13 25 May 20
Skvělé poradenství, produkty sice dražší, ale o to kvalitnější. Mohu jen doporučit. Poradenství poskytují i nadále v průběhu realizace (pokud se vám něco "zadrhne"), kdy jste již za dveřmi, zaplatili jste a odešli. A pak se určitě do takového obchodu rádi vrátíte ......
Martin SypeckyMartin Sypecky
14:56 11 Sep 19
Ochota a dobré barvy.
Nobi NobisNobi Nobis
09:45 24 Aug 19
Doporučuji, profesionální přístup, ochota, kvalitní zboží.
Šárka DubskáŠárka Dubská
11:06 22 Aug 19
Doporučuji, profesionální přístup a ochota poradit s výběrem kvalitních produktů, které obchod nabízí. Určitě se budu ráda vracet
Miloš VeselýMiloš Veselý
07:57 20 Aug 19
Všude jsem marně sháněl magnetickou barvu a toto byl první obchod kde mi ji prodali a velice ochotně poradili s aplikací
Ivan BabejIvan Babej
16:45 19 Aug 19
Profesionální přístup a výborná zkušenost s tímto prodejcem. Ochotně mi poradil a doporučil výrobek, který se mi velice osvědčil. Lazura Belinka, která mi byla doporučena na nátěr plotu perfektně drží a stále odolává nepříznivému počasí. Prodejnu Král barev všem doporučuji.
js_loader

Přihlaste se k odběru novinek
a akcí od Krále barev.