děláme svět barevnější...
logo-král-barev
děláme svět barevnější...
logo-král-barev
děláme svět barevnější...
logo-král-barev
Interiérová řešení od Krále barev
logo-král-barev
Interiérová řešení od Krále barev
logo-král-barev
Slider

Řešení a produkty pro interiérové barvy na stěnu

Interiérové barvy​ na stěny

Interiérové barvy na stěny jsou určeny pro dekoraci a ochranu vnitřních povrchů stěn a stropů. V našem sortimentu najdete interiérové barvy pro speciální použití, barvy pro namáhané povrchy, barvy proti plísním, termo-barvy, barvy čistící vzduch, anti-nikotinové a další.

Výmalba interiéru

Pro úspěšný finální vzhled je zapotřebí si nejprve zodpovědět několik otázek:

Jaký provoz je v místnosti, kterou budeme malovat?

Jaké stěny budeme natírat?

Jak má konečný nátěr vypadat? 

K  výbornému výsledku přispěje dodržení technologických pauz mezi jednotlivými vrstvami s použitím penetrace.

Penetrace nám především slouží jako kontaktní můstek mezi starým a novým nátěrem a také jako prostředek ke zpevnění podkladu a jeho nasákavosti. Správně penetrovaný povrch šetří Vaši kapsu, protože snižuje spotřebu barvy!

Čím vymalovat stěny

 

Dle vlastností podkladu a účelu výmalby Vám doporučíme vhodnou barvu ze skupin akrylátových, sanačních, vinylových, silikonových, silikátových, protiplísňových, anti-nikotinových a dalších speciálních.

Oblast použití

 • Předváděcí prostory a prodejny
 • Nemocnice
 • Skladovací a průmyslové prostory

 

Proč zvolit interiérové barvy od nás ?

Pomůžeme vám sladit Váše barevné řešení od A po Z tak, že barvy budou ladit s vaším interérem.

Barvy do vašeho interiéru, zeď nebo stěnu mícháme za pár minut a to do  více než 20 000 barevných odstínů

Interiérové barvy mícháme dle všech světových vzorkovnic jako např. Helios, Caparol, NCS, RAL, Dulux, Primalex, JUB, Baumit, Weber, BASF, DÜFA, Keim, Pantone, STO, Tikkurilla a spousta dalších.

Fantazie bez hranic – disponujeme 2 míchacími zařízeními plně řízené počítačem. Proto je pokaždé Vámi zvolený odstín totožný, i když se jej rozhodnete znovu míchat o několik let později.

U našich barev můžete aplikaci provádět ve více jak v 12 vrstvách, aniž byste museli povrch znovu škrábat. Jedná se o tenkovrstvou technologii.

Druhy interiérových barev

 • Barvy s funkcí čištění vzduchu
 • Jednovrstvé barvy
 • Sanační barvy na vlhké prostory
 • Speciální barvy po vytopení bytu či požáru

Barvy s funkcí čištění vzduchu

SPEKTRA Active Air je vysoce kvalitní a technologicky pokročilá interiérová barva a díky své speciální funkci čištění vzduchu představuje velmi důležitou inovaci na trhu.

 

Odbouráváním formaldehydu, který je pro zdraví extrémně škodlivý, tato barva významně přispívá k lepší kvalitě života v místnosti.

 

Díky své výjimečné technologii čištění vzduchu je SPEKTRA Active Air obzvláště vhodná k natírání stěn v dětských pokojích, školkách, školách, zdravotnických zařízeních, domovech důchodců a dalších prostorách, kde lidé tráví více času.

Barvy na zatížené povrchy

Velmi exponované povrchy, stěny komerčních prostor, chodeb, schodišť a obytných místností jsou více zatíženy, a proto se rychle zašpiní.

 

Vrstva barvy na tomto povrchu musí být proto ještě odolnější, nejlépe omyvatelná nebo alespoň odolná vůči mokrému čištění běžnými čisticími rostředky.

Vnitřní barvy na stěny

Pokud se vám líbí krása jednobarevných povrchů v bílé barvě nebo jemných pastelových odstínech, můžete si svá přání splnit pomocí výrobků ze segmentu bílých barev na stěny.

 

Výrobky na povrchy vnitřních stěn, které patří do této skupiny, jsou vodou ředitelné a odpovídají nejnovějším kvalitativním a ekologickým standardům v oblasti vnitřních barev na stěny.

Barvy pro zvláštní účel

Na povrchy stěn vystavené vlhkosti a růstu mikroorganismů, kde se objevují těžko dstranitelné skvrny, které nelze překrýt disperzními barvami, jsou vhodné barvy se specifickými vlastnostmi, které kvalitně ochrání povrch stěn.

 

Tyto výrobky jsou vyrobeny na vodní bázi nebo na bázi nearomatizovaných, zdravotně a ekologicky šetrných pojiv, dobře kryjí, jsou vysoce omyvatelné a velmi rychle zasychají.

Magnetická barva

Malířský nátěr pro vytvoření povrchu, na který je možné připevňovat magnety.

 

Magnetické nátěry jsou skvělým doplňkem i do chodeb a dětských pokojů. Kromě toho, že slouží jako dekorace, dodávají povrchům také funkčnost, která vždy přijde vhod.

Cena interiérové barvy

Cenu barvy určují Vaše požadavky na výsledný efekt výmalby stěny. Na základě toho Vám pomůžeme vybrat ten nejvhodnější systém „cena / výkon“.

 

Obraťte se na Krále barev a zjistěte, jaká bude cena Vaší barvy.

Značky interiérových barev, které seženete u Krále barev Kladno

 • Helios
 • Spektra
 • Premium
 • Plus
 • Rembrandtin
 • Caparol
 • Indeko Plus
 • Malerit
 • Extra
 • Samtex
 • Roko
 • Keim Farben
 • Dulux

Rádi Vám poradíme a poskytneme další informace o našich řešeních.

Ukázka realizace

Často kladené otázky

vrstvou impregnace – pokud jsou stávající nátěry omyvatelné, nebo mají špatné absorpční vlastnosti.

Naneste 2 vrstvy vysoce krycí bílé barvy, nebo si nechte namíchat jeden z tisíců barevných odstínů, které jsou Krále barev k dispozici.

Kde koupit toto řešení

Často kladené otázky

barvy-kral-barev-kladno-laky

Tipy a triky

dekorativní barvy a techniky Encanto

Tipy a triky

Tipy a triky

Často kladené otázky