Reference o prodejně Král barev na Google

Klara Pavlova
Klara Pavlova
15:51 12 Apr 23
The owner took care of me magnificently, showed me, listened, advised and mixed. He does his work honestly and with heart, I will definitely and happily buy from him again.
Zuzana Stupková
Zuzana Stupková
21:46 19 Jan 22
A very pleasant gentleman. I don't understand such things at all and everything was explained and recommended to me. I am very satisfied. I would definitely recommend and shop here again.
Jana Herinková
Jana Herinková
16:16 27 Jun 21
I haven't been as satisfied with the service as I am here in a long time.Pleasant service with professional knowledge and a smile. I recommend it to everyone.Thank you, I look forward to my next purchase.
Ondrej Sery
Ondrej Sery
09:30 06 Jun 21
Professional and helpful staff. Got a detailed advice despite not ending up buying anything yet. Much better than what you'll get in a generic hobby market.
Exteria Beroun
Exteria Beroun
07:50 21 Apr 21
We have had an excellent experience with the company Král barev. Professional approach, helpfulness, detailed solutions, great coordination of work. Great organization and communication. I recommend
Matěj Pošta
Matěj Pošta
07:48 06 Jun 20
Obsluha vždy profesionálně poradí. K jednotlivým barvám mají i fotky, jak vypadá na velké ploše.
Eva Adášková
Eva Adášková
13:13 25 May 20
Skvělé poradenství, produkty sice dražší, ale o to kvalitnější. Mohu jen doporučit. Poradenství poskytují i nadále v průběhu realizace (pokud se vám něco "zadrhne"), kdy jste již za dveřmi, zaplatili jste a odešli. A pak se určitě do takového obchodu rádi vrátíte ......
Martin Sypecky
Martin Sypecky
14:56 11 Sep 19
Ochota a dobré barvy.
Nobi Nobis
Nobi Nobis
09:45 24 Aug 19
Doporučuji, profesionální přístup, ochota, kvalitní zboží.
Šárka Dubská
Šárka Dubská
11:06 22 Aug 19
Doporučuji, profesionální přístup a ochota poradit s výběrem kvalitních produktů, které obchod nabízí. Určitě se budu ráda vracet
Miloš Veselý
Miloš Veselý
07:57 20 Aug 19
Všude jsem marně sháněl magnetickou barvu a toto byl první obchod kde mi ji prodali a velice ochotně poradili s aplikací
Ivan Babej
Ivan Babej
16:45 19 Aug 19
Profesionální přístup a výborná zkušenost s tímto prodejcem. Ochotně mi poradil a doporučil výrobek, který se mi velice osvědčil. Lazura Belinka, která mi byla doporučena na nátěr plotu perfektně drží a stále odolává nepříznivému počasí. Prodejnu Král barev všem doporučuji.
Ivan Babej
Ivan Babej
16:45 19 Aug 19
Professional approach and excellent experience with this seller. He willingly gave me advice and recommended a product that proved to be very useful for me. Belinka varnish, which was recommended to me for painting the fence, holds perfectly and still resists adverse weather. I recommend the Král barev store to everyone.
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Reference o prodejně Král barev na firmy.cz

Tipy a triky

Často kladené otázky