«

Led
30

Pro nátěr vnitřních stěn doporučujeme interiérové barvy SPEKTRA, které lze pořídit v různých formách a odstínech.

 

Vzhledem k tomu, že v bytě bude bydlet malé dítě, doporučujeme interiérovou barvu SPEKTRA PREMIUM, která umožňuje mokré čištění. Nátěr je vysoce paropropustný, má dobrou kryvost a příjemný matný vzhled. Lze jej objednat v libovolném barevném odstínu.

 

Pokud vám stačí bílý nátěr s vrstvou odolnou vůči suchému čištění, doporučujeme použít SPEKTRA Extra, který se snadno nanáší a poskytuje dobrou kryvost.

 

Každý nátěr je také lehce cítit obsaženými látkami – akrylátovými pojivy, což je typické pro všechny nátěry na vodní bázi. Odér zůstane v místnosti maximálně několik dní, dokud nátěr zcela nevyschne.

 

Nátěr není škodlivý a je vyroben v souladu s nejnovějšími evropskými normami.

 

Všechny technické údaje o našich produktech naleznete na našich webových stránkách.

Permanent link to this article: https://www.kralbarev.cz/renovuji-30-let-stary-byt-ktery-bych-chtel-znovu-vymalovat-a-pozdeji-take-natrit-nekolik-sten-tmavsimi-odstiny-na-stenach-nejsou-zadne-zvlastnosti-velke-skvrny-nebo-plisen-cekame-miminko-takze/

Napsat komentář

Váš email nebude zvežejněn.

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>